سیاست حریم خصوصی

اطلاعات شخصی کاربران

 

وب‌سایت RTJCenter طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می گردد که تمام تلاش خود را جهت حفظ اطلاعات شما عزیزان با استفاده از تمام امکانات و منابع خود می نماید و به این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه نمی نماید. همچنین از کاربران درخواست داریم هر زمان قصد خرید محصولی را دارند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که وب‌سایت RTJCenter مسئولیتی در قبال لینک‌هایی به غیر از وب سایت را ندارد.

چه اطلاعاتی از شما را نیاز داریم؟

در فروشگاه اینترنتی RTJCenter اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و شهر محل سکونت مشتریان گرامی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر تیم فروش و ارسال کالا از شما دریافت می گردد. همچنین جهت پرداخت آنلاین شما عزیزان به صفحه بانک متصل شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد می نمایید.

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، اطلاعات شما در وب سایت ذخیره می گردد. این امر به شما کمک می کند در نظرات بعدی نیازی به وارد کردن اطلاعات نداشته باشید.

اگر در وبسایت دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

وب‌سایت RTJCenter از کوکی‌ها تنها به منظور تجربه بهتر کاربر استفاده می‌کند و به هیچ‌عنوان مصارف تبلیغاتی یا مواردی که کوچکترین مزاحمتی برای کاربر داشته باشد برای این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

 

تا چه مدت، اطلاعات‌تان را نگهداری می‌کنیم؟

اگر در وبسایت ما خرید کنید و یا نظر خود را به اشتراک بگذارید، اطلاعات شما به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری سفارشات و نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. مدیران وبسایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های خود چیست؟

اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید،  حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

 

enemad-logo